Podczas środowej konferencji prezes GKS-u 1962 Arkadiusz Kuta przedstawił sytuację klubu przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015. Przypomnijmy, że jastrzębianie zagrają w opolsko-śląskiej grupie III ligi, która w zbliżającym się sezonie liczyć będzie aż 20 drużyn. Nasi piłkarze zmierzą się m.in. ze Skrą Częstochowa, Odrą Opole, Polonią Bytom czy sąsiadami zza miedzy Pniówkiem Pawłowice.

Na konferencji obecni byli także trener Grzegorz Łukasik oraz piłkarz Kamil Gorzała, którzy przybliżyli jak wyglądały dotychczasowe przygotowania zespołu. – Jestem zadowolony z przygotowań. Także wyniki, które osiągnęliśmy w meczach sparingowych, utwierdzają mnie, że jesteśmy przygotowani do sezonu – mówił trener GKS-u.

Podczas konferencji przedstawiono także nową opcję skierowaną zarówno do kibiców, jak i potencjalnych sponsorów klubu. Na oficjalnej stronie internetowej klubu umieszczona została zakładka „Znajdź się na koszulce”.

To przekierowanie do serwisu, który powstał z myślą o wszystkich kibicach GKS 1962 Jastrzębie, którzy chcą wesprzeć swoją drużynę.

Poprzez stronę każdy z nich może zamieścić swoje zdjęcie lub logo na numerze piłkarza, a wybierać można spośród 22 numerów. Każdy z nich jest podzielny na różną ilość pól, które można zarezerwować, a zdjęcie lub logo widoczne będzie w serwisie przez cały sezon.

Wszystkich kibiców zapraszamy w najbliższą sobotę, o 17.00 na Stadion Miejski przy ul. Harcerskiej. GKS 1962 Jastrzębie rozegra pierwsze spotkanie z Górnikiem Wesoła.