Na scenie pojawili się:

LoloSquad – zespół założony 2 lata temu przez Kobyłę i RDK, czyli dwójkę przyjaciół, których muzykę można określić jako mieszankę nowoczesnych brzmień rapowych i klasycznego reggae. W szybkim tempie zyskali ogromne grono słuchaczy. Ze względu na nagrywane na bieżąco nowe utwory, każdy kolejny koncert LoloSquadu to nowa dawka dobrej muzyki i pozytywnej energii.
 
Gała – na scenie od prawie 10 lat. Finalista i zwycięzca wielu bitew freestyleowych. Ma na koncie trzy płyty i niezliczoną ilość utworów oraz dziesiątki supportów przed czołówką polskiej sceny rapowej. Organizator i współorganizator wielu imprez. Właściciel studia nagrań, w którym utwory realizowała niemal setka osób związanych z jastrzębskim hip-hopem.
 
Peerka – na scenie również od prawie dekady. Autor dwóch płyt. Po latach treningu beatboxu Peerka wykorzystuje nabyte umiejętności do ubarwiania koncertów, a tych przez ostatnie lata zagrał kilkadziesiąt, grając przed najlepszymi polskimi artystami sceny rapowej.
 
Bitfon – tworzy muzykę od 7 lat. Członek składu Notabene.. Obecnie członek organizacji RapTu, która promuje niezależną kulturę hip-hopową w mieście Jastrzębie-Zdrój.
 
DJ Mihalik – DJ z Bestwiny związany ze sceną rapową z Bielska-Białej. Od lat regularnie przyjeżdża do naszego miasta, by dbać o muzykę podczas rapowych imprez. Po wielu zagranych wspólnie koncertach, jastrzębscy raperzy z przyjemnością współpracują z DJem Mihalikiem tworząc zawsze spójne i energiczne show.