W piątkowym meczu z GKS-em Tychy, jastrzębianie grający w roli gości dobrze rozpoczęli spotkanie kończąc pierwszą tercję prowadzeniem. Druga odsłona meczu przyniosła bramki dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 2:1. Na 10 minut przed końcem spotkania JKH GKS za sprawą bramki Bryka znowu doprowadził do remisu, a przy odrobinie szczęścia mógł za sprawą Laszkiewicza wyjść na prowadzenie. Ten jednak nie zdołał wykorzystać sytuacji sam na sam i chwilę później tyszanie strzelili decydującego gola nie wypuszczając już z rąk wygranej.

W niedzielę na Jastorze JKH GKS Jastrzębie podejmował beniaminka, drużynę MUKS Orlik Opole. Bramki jastrzębian w tym meczu bronił David Zabolotny, który jednak w 9. minucie meczu został pokonany i dość nieoczekiwanie to zawodnicy z Opola cieszyli się z prowadzenia. Chwilę później JKH zdołało wyrównać i remisem zakończyła się pierwsza tercja. Druga odsłona spotkania należała już do jastrzębian, którzy przez praktycznie całą tercję dominowali nad Orlikiem. Nie najlepsza tego dnia skuteczność gospodarzy przełożyła się jedynie na dwie zdobyte bramki. Trzecią tercję od gola rozpoczęli gospodarze i mimo dość wysokiego prowadzenia, końcówka meczu była nerwowa. Wszystko za sprawą walecznych opolan, którzy zdołali strzelić dwa gole i do końca meczu walczyli o wyrównanie. Ostatecznie to JKH GKS zakończył mecz zwycięsko.

GKS TYCHY – JKH GKS JASTRZĘBIE 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

0:1 – 19:13 – Tomasz Kulas – Artem Bondariev
1:1 – 20:23 – Radosław Galant – Adam Bagiński
2:1 – 37:08 – Kacper Guzik – Jakub Witecki
2:2 – 49:16 – Mateusz Bryk – Tomáš Protivný, Michal Plichta (5/4)
3:2 – 56:49 – Nicolas Besch – Radosław Galant, Adam Bagiński (5/4)

GKS Tychy: Žigárdy (Sobecki) – Pociecha, Sokół, Bagiński, Kartoszkin, Woźnica – Mojžiš, Ferenc, Vítek, Kolusz, Łopuski – Kotlorz, Besch, Witecki, Parzyszek, Guzik – Wanacki, Różycki, Galant, Majoch.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) – Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski – Bryk, Protivný, Drzewiecki, Steber, Plichta – Aleksyuk, Górny, Kulas, R. Nalewajka, Bondariev – Kantor, Pastryk, Marzec, Ł. Nalewajka, Świerski.

JKH GKS JASTRZĘBIE – MUKS ORLIK OPOLE 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

0:1 – 09:00 – Maciej Rompkowski – Mateusz Stopiński (5/4)