Mimo sporej przewagi i wielu niewykorzystanych sytuacji strzeleckich zespół GKS 1962 Jastrzębie przegrał z rezerwami Ruchu Chorzów 1:2 – już w trzeciej minucie gry wynik mógł otworzyć Dawid Weis. Po minięciu trzech rywali nasz pomocnik znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Mateuszem Prusem, ale strzelił zbyt lekko.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale tuż po przerwie samobójczą bramkę strzelił Kamil Szymura. Mimo wyrównania w 65. minucie przez ekipę GKS-u i wielu dogodnych okazji do zdobycia bramek trzy punkty padły łupem Ruchu – zwycięską bramkę gospodarze strzelili w 89. minucie.

Ruch II Chorzów – GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (0:0)

1:0 Szymura, 52 min. (samobójczy)

1:1 Kopacz, 65 min.

2:1 Mrowiec, 89 min.

Ruch II: Prus – Gieraga, Szal, Mrowiec, Brodziński – Lipski, Urbańczyk, Janik, Włodyka – Trojak (66. Węgrzyn), Kwiatkowski.

GKS: Drazik – Duda, Pacholski, Szymura, Kocerba – Weis, Tront, Gorzała, Szczęch (75. Musioł) – Kopacz (71. Hajczuk), Jadach.