Spotkanie w mysłowickiej hali rozpoczęło się dość spokojnie i mimo równej gry obu ekip to jastrzębianki zwyciężyły w pierwszym secie. Drugi set był istnym popisem gry zawodniczek KS Jastrzębie-Borynia, które bardzo pewnie zwyciężyły 25:13. Podobny scenariusz zapowiadał się w trzecim secie, jednak w momencie gdy w polu serwisowym pojawiła się Gabriela Gasidło sytuacja zmieniła się na tyle, że świetne serwisy zawodniczki Silesii miały ogromny wpływ na zwycięstwo gospodyń.

Czwarty, bardzo wyrównany set, w końcówce należał do siatkarek z Jastrzębia, które po raz pierwszy w sezonie przywiozły z meczu wyjazdowego komplet punktów.

Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice – KS Jastrzębie-Borynia PLKS Pszczyna  1:3   (22:25, 13:25, 25:20, 21:25)