Spotkanie odbędzie się w czwartek 20 listopada o godz. 16.00 w siedzibie rybnickiego koła PZN przy ul. Chrobrego 16. Pracownicy Zespołu pomogą wypełnić wniosek o przyznanie karty parkingowej. Jeśli jesteś pewien, że przysługuje Ci prawo do jej otrzymania, możesz przynieść ze sobą zdjęcie, dowód wpłaty i orzeczenie o niepełnosprawności do wglądu. Pracownicy podczas spotkania przyjmą te dokumenty, dzięki czemu unikniesz stania w długich kolejkach.

Uwaga! Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz otrzymać kartę, nie przelewaj pieniędzy. Informacje o tym komu przysługuje karta oraz dane do przelewu znajdziesz na stronie internetowej http://pzon.rybnik.pl/zasady.php

Jeśli nie wiesz, czy po zmianie przepisów nadal masz prawo do posiadania karty, przynieś na spotkanie orzeczenie o niepełnosprawności. Po obejrzeniu go pracownicy Zespołu udzielą Ci konkretnych wskazówek.

Zachęcamy do zgłaszania udziału w spotkaniu telefonicznie lub mejlowo. Dzięki temu będzie wiadomo, ilu pracowników Zespołu powinno w nim uczestniczyć, by sprawnie przeprowadzić wypełnianie i odbieranie wniosków.

Tel. 32 739 55 12 wew. 107, e-mail: hanna.pasterny@cris.org.pl

Warunkiem udziału w spotkaniu będzie wypełnienie na miejscu dokumentacji projektowej, w czym pomogą pracownicy CRIS.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości Województwa Śląskiego“ finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.