Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic, Top Trendy czy Polska Noc Kabaretowa.

Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od dziesięciu lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.

KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat. Także jastrzębianie będą mieli okazję spotkać się z członkami kabaretu i wziąć udział w ich najnowszym programie „Live”. Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących – już 7 lutego o godz. 17.00, a także o 19.30 na scenie Kina Centrum pojawią się panowie, którzy z pewnością rozbawią do łez jastrzębską publiczność.
Bilety do nabycia w klubie „Kaktus” w cenie 40 zł.