Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich dzieci ( chłopców i dziewcząt), które chcą nauczyć się zasad gry w piłkę siatkową. Siatkówka to szczególna dyscyplina rozwijająca sprawność fizyczną, umysłową, doskonaląca umiejętność integracji z grupą, kształtująca charakter. Od kilku lat prowadzimy klasy sportowe i osiągamy coraz większe sukcesy m.in. w ubiegłym roku czwartoklasiści z naszej szkoły zajęli II miejsce w Turnieju Minisiatkówki o tytuł Mistrza Śląska i jednocześnie byli największą niespodzianką zawodów, a piątoklasiści wygrali turniej w swojej kategorii wiekowej i zdobyli tytuł Mistrza Śląska. Ponadto reprezentowali nasze miasto w Mistrzostwach Polski , gdzie zajęli IV miejsce.

Zapraszamy wszystkich chętnych! Nie musisz być mistrzem! Wystarczy, że lubisz sport, rywalizację i jesteś gotowy na systematyczny trening.

Gwarantujemy:

– naukę gry w piłkę siatkową pod okiem wykwalifikowanych trenerów,

– 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu,

– uczestnictwo w rozgrywkach Śląskiej Ligi Minisiatkówki,

– możliwość wyjazdu na obozy sportowe organizowane przez szkołę.

Uwaga! Zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby w przyszłym roku chodzić do klasy sportowej na bezpłatne zajęcia „ Radosnej siatkówki”.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek od 15.30 do 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Zapraszamy!