Mecz, który brawurowo rozpoczęli hokeiści JKH GKS nie był prowadzony pod dyktando jednej ekipy. Pierwsza tercja, którą zdominowali gospodarze wygrywając ją 3:0 nie zrobiła wrażenia na graczach spod Wawelu, którzy z dużym animuszem przystąpili do drugiej partii. Pod koniec drugiej tercji na tablicy wyników widniał już wynik 3:3, jednak jastrzębianie zdołali zdobyć bramkę i z powrotem wyjść na prowadzenie. Ostatecznie JKH GKS wygrał 5:3 po bramce Macieja Urbanowicza i awansował na drugie miejsce w tabeli PHL.

JKH GKS JASTRZĘBIE – COMARCH CRACOVIA 5:3 (3:0, 1:3, 1:0)

1:0 – 02:55 – Kamil Świerski – Szymon Marzec, Mateusz Bryk
2:0 – 07:56 – Richard Bordowski – Leszek Laszkiewicz
3:0 – 15:40 – Maciej Urbanowicz – Radosław Nalewajka, Mateusz Bryk
3:1 – 20:55 – Marek Wróbel – Sebastian Kowalówka, Louis Liotti
3:2 – 34:57 – Dennis McCauley – Patryk Wajda
3:3 – 37:51 – Marek Kalus – Patryk Wajda, Dennis McCauley (4/5)
4:3 – 38:23 – Artem Bondariev – Maciej Urbanowicz, Mateusz Rompkowski (5/4)
5:3 – 41:44 – Maciej Urbanowicz – Jan Steber

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) – Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski – Protivný, Bryk, Urbanowicz, Steber, Ł. Nalewajka – Górny, Kantor, Kulas, Bondariev, Plichta – Pastryk, Przygodzki, Marzec, Świerski.

Comarch Cracovia: Radziszewski (R. Kowalówka) – Noworyta, A. Kowalówka, S. Kowalówka, Słaboń, Stoklasa – Liotti, Wajda, McCauley, Wróbel, Kalus – Maciejewski, Kłys, Fraszko, Kozłowski, Wiśniewski – Witowski, Kruczek, Jaros, Kisielewski.