Krakowski turniej miał wyłonić dwie drużyny, które uzyskają awans do hokejowej Elity. Reprezentacja Polski do ostatniego meczu zachowała szanse na awans, ale by tak się stało sobotni mecz z Węgrami musiał zakończyć się wygraną Polaków w trzech tercjach. Niestety spotkanie, które w krakowskiej Tauron Arenie obejrzało niemal 13.000 widzów wygrała ekipa „Madziarów”, która zajmując drugie miejsce w turnieju awansowała do Elity i w przyszłym roku wystąpi podczas mistrzostw wśród najlepszych reprezentacji świata. Mistrzostwa z pięcioma zwycięstwami na koncie wygrali Kazachowie. Polacy zajęli trzecie miejsce utrzymując się w dywizji IA.

W ostatnim meczu ponownie z dobrej strony zaprezentowali się jastrzębianie – w bramce stanął Przemysław Odrobny, który został uhonorowany tytułem najlepszego bramkarza turnieju, zaś bramkę w meczu z Węgrami zdobył Mateusz Bryk.

W najlepszej „szóstce” turnieju znalazł się także zawodnik JKH GKS, Mateusz Rompkowski.

Kibice pożegnali także Leszka Laszkiewicza, który występami w Krakowie zakończył reprezentacyjną karierę.

Węgry – Polska 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

1:0 – János Hári – Frank Banham, Balázs Sebők (41:30)

1:1 – Mateusz Bryk – Grzegorz Pasiut, Mateusz Rompkowski (56:52, 6/5)

2:1 – Bence Szirányi (59:56, do pustej bramki)

Węgry: Rajna – Metcalfe, Szirányi; Sarauer, Kóger, Sofron – Vas M., Kiss; Sebők, Vas J. – Orbán, Pozsgai; Kovács, Branham, Nagy – Gőz, Benk; Hári, Vincze, Magosi. 

Polska: Odrobny – Bryk, Rompkowski; Malasiński, Zapała, Kolusz – Pociecha, Dutka; Chmielewski, Kowalówka, Pasiut – Wajda, Kotlorz; Laszkiewicz, Dziubiński, Galant – Kruczek, Wanacki; Urbanowicz, Bagiński, Kalinowski.