Początek meczu zdominowali goście, którzy od początku stwarzali zagrożenie pod bramką jastrzębian. W 13. minucie pierwsze trafienie zapisał na swoje konto Mateusz Bodzioch, który głową pokonał bramkarza GKS-u. Jastrzębianie mimo straty bramki ugrzęźli w głębokiej defensywie i tylko dobra postawa golkipera, Grzegorza Drazika pozwoliła utrzymywać jednobramkową stratę. W 36. minucie sędzia podyktował rzut wolny po doskonałym rajdzie Kamila Jadacha, natomiast wykonujący go Kamil Szymura zamienił go na bramkę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga połowa przyniosła zdecydowanie lepszą grę gospodarzy, ale to opolanie popisali się skutecznością i ostatecznie to oni w meczu przy Harcerskiej zgarnęli pełną pulę.

Jastrzębianie plasują się aktualnie na 10. miejscu w tabeli III ligi grupy opolsko-śląskiej. Kolejny mecz 19 września jastrzębianie zagrają z LZS-em Piotrówka.

GKS 1962 Jastrzębie – Odra Opole 1:2 (1:1)

0:1 Bodzioch, 13 min
1:1 Szymura, 36 min (wolny)
1:2 Niemczyk, 54 min

GKS: Drazik – Zajączkowski (86. Kulawiak), Staniczek (65. Pacholski), Szymura, Mazurkiewicz (64. Domin) – Kopacz (58. Weis), Musioł, Gorzała, Szczęch – Szczepan, Jadach

Odra: Weinzettel – Kolanko, Michniewicz, Bodzioch, Brusiło – M. Gancarczyk (74. Wolny), Wepa, Peroński, J. Gancarczyk (63. Włodarczyk) – W. Gancarczyk (85. Grochowski), Niemczyk (72. Gawron)