Zanim jastrzębianie zmierzyli się z hokeistami spod Wawelu w piątek rozegrali wyrównane spotkanie w Sanoku, które ostatecznie po rzutach karnych wygrali gracze JKH GKS.

W niedzielę kibice zgromadzeni na lodowisku Jastor mogli obejrzeć w akcji wielu znajomych zawodników występujących już w barwach Cracovii. Ci jednak nie pozostawili złudzeń jastrzębianom, którzy całkiem dobrze rozpoczęli spotkanie. Pierwszą bramkę w meczu zdobył Leszek Laszkiewicz na początku drugiej tercji, jednak krakowianie bardzo szybko wyrównali stan spotkania na czym nie poprzestali i druga odsłona spotkania zakończyła się ich prowadzeniem 3:1. Mimo dużego zaangażowania jastrzębian wynik nie uległ już zmianie w trzeciej tercji.