W tym roku walczymy z biedą ze zdwojoną siłą – zapraszamy Cię do zostania wolontariuszem Akademii Przyszłości lub Szlachetnej Paczki, co oznacza, że sam wybierasz rolę, w jakiej zmieniasz świat. Jako SuperW Akademii pomożesz dziecku przejść od porażki w szkole do sukcesu w życiu, a jako SuperW Paczki przekażesz impuls do zmiany potrzebującej rodzinie.

Aplikuj, jeśli: masz w sobie chęć niesienia pomocy, chcesz się rozwijać i brać udział w szkoleniach, lubisz pracę na wysokich obrotach i kochasz wyzwania, chcesz dołączyć do prestiżowej Drużyny SuperW, masz ukończone 18 lat.

Zadania wolontariusza Paczki: spotkania z potrzebującymi rodzinami oraz pomoc tym, dla których jest ona realną szansą na zmianę, współpraca z darczyńcami, działania w drużynie wolontariuszy w celu poszukiwania darczyńców, organizacji magazynu  i transportu paczek itp.

Zadania wolontariusza Akademii: spotkania z dzieckiem i pomaganie mu w pokonywaniu szkolnych trudności, współpraca z darczyńcami, działania w drużynie w celu organizacji wydarzeń dla dzieci, współpracy ze szkołami itp.

Co możesz zyskać: realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość, radość z niesienia pomocy, szansę na sprawdzenie się w działaniu, rozwój cenionych kompetencji takich jak: komunikacja, praca w zespole, budowanie relacji, organizacja własnego czasu, udział w szkoleniach, nową paczkę przyjaciół i znajomych.

Tylko w 2014 roku Szlachetna Paczka pomogła 19 580 rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, a Akademia Przyszłości 1800 dzieciom.

Leć walczyć z biedą! Zgłoś się na: www.superw.pl

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 września.