Zawodnikom towarzyszył Zespół Media i PR: Natalia Kożuch, Marcin Fejkiel i Daniel Asztemborski oraz Paweł Baryła – fizjoterapeuta drużyny. Spotkanie zaczęło się przywitaniem gości, na których nie mogliśmy się już doczekać. Panowie przywieźli ze sobą mnóstwo ciekawych rekwizytów. 
Na początku dzieci musiały zgadnąć kim są nasi goście i jaką piłką gra się w siatkówkę. W dalszej części spotkania siatkarze opowiedzieli jaką funkcję pełnią na boisku siatkarskim i do czego potrzebny jest fizjoterapeuta. Nie obyło się bez najprawdziwszej rozgrzewki, którą wraz z Pawłem Baryłą wykonywały nie tylko przedszkolaki ale również kadra. 

Siatkarze poruszyli również temat zdrowego jedzenia namawiając dzieci do zjadania warzyw i owoców. Spotkanie było pełne ciekawostek. Każde chętne dziecko miało okazję na własne oczy zobaczyć jak wygląda strój zawodników Jastrzębskiego Węgla, a nawet taki strój przymierzyć, próbować kibicowania i założyć szalik kibica oraz sprawdzić na własnej osobie stroju maskotki drużyny (rycerza w barwach czarno-pomarańczowych).

Spotkanie spowodowało uśmiech na buziach naszych przedszkolaków i mamy nadzieję, że zapamiętają je na długo. Na zakończenie każda grupa stanęła do zdjęcia z zawodnikami, aby mieć pamiątkę z tego spotkania.

Dziękujemy bardzo panu Danielowi Asztemborskiemu za udostępnienie zdjęć i umożliwienie zorganizowania tak fajnego spotkania.

inf. Monika Koszutkowska