W skład zespołu wchodzą uczennice ZSMS Jastrzębie, który uczestniczy w projekcie SOS. Dziewczyny na co dzień grają w rozgrywkach młodzieżowych (młodziczki, kadetki i juniorki). Dziewczęta będą rywalizować ze starszymi koleżankami, a mierząc się z ich doświadczeniem będą w sportowej rywalizacji podnosić swoje umiejętności. Rozgrywki mają ruszyć od stycznia więc czasu do przygotowania formy nie zostało już wiele. Wszystkie mecze rozgrywane u siebie będą się odbywały w hali ZSMS Jastrzębie przy ul. Piastów 15 na os. Przyjaźń. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Zespół prowadził będzie trener Jan Papszun przy wsparciu drugiego trenera Joanny Gazdy i trenera przygotowania motorycznego Łukasza Schinohl’a.

Spośród, niemalże 70, zawodniczek klubu JKS SMS Jastrzębie powołanie do zespołu IV Ligi otrzymały: Paulina Baranowska, Monika Bielecka, Paulina Błońska, Kinga Bury, Michalina Cholewik, Natalia Cholewik, Marta Formela, Żaneta Hofman, Julia Kijańska, Aleksandra Kończyk, Paulina Kuzior, Maria Lęga, Karolina Nosal, Anna Olszowska, Julia Papszun, Klaudia Piotrowska, Karolina Przewoźna, Zuzanna Sajkiewicz, Patrycja Szelaszuk, Justyna Szymczak, Gabriela Walica, Elżbieta Wdowczyk, Patrycja Węgrzyk, Klaudia Worwąg.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy siły i wytrwałości w bardzo dla nich trudnym sezonie. Kibiców zapraszamy na mecze już w styczniu.