GKS 1962 Jastrzębie na własnym stadionie podejmował rezerwy ekstraklasowego Ruchu Chorzów. Widowisko było jednak jednostronne i zwycięstwo gospodarzy 2:0 należy uznać za najniższy wymiar kary. Dzięki wygranej podopieczni Łukasika opuścili strefę spadkową i mają zaledwie dwa punkty straty do zajmującego trzecią pozycję BKS-u Stali Bielsko-Biała. Kolejnym przeciwnikiem jastrzębian będzie za tydzień na wyjeździe Grunwald Ruda Śląska.

Na wyjeździe natomiast swój kolejny ligowy mecz rozegrała Granica Ruptawa. Mimo prowadzenia do przerwy 2:0 piłkarze beniaminka gorzej zaprezentowali się w drugiej połowie i pozwolili strzelić sobie trzy bramki. W 90. minucie jednak sędzia podyktował rzut karny dla piłkarzy Granicy i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Szczakowianka Jaworzno – Granica Ruptawa 3:3 (0:2)
(Dębowski 49-k., 77-k., Mrożek 51 – Wojtków 4, 90-k., Kasprzak 37-k.)

GKS Jastrzębie – Ruch II Chorzów 2:0 (2:0)
(Szymura 12, Jadach 35)

GKS Jastrzębie: Drazik – Mazurkiewicz, Szymura, Pacholski, Zajączkowski – Kopacz, Staniczek, Musioł, Weis – Szczepan, Jadach

Ruch II Chorzów: Lech – Szal, Trojak, Korczyński, Krakowski – Żmuda, Lenartowski, Gilewicz, Bobryk – Siedlik, Rzuchowski