Tym razem nasi zawodnicy pewnie pokonali na wyjeździe drużynę Grunwaldu Ruda Śląska 3:1

W pierwszych trzydziestu minutach gospodarze kilkukrotnie gościli pod bramką Grzegorza Drazika, lecz im dłużej trwał mecz, tym groźniej atakowali nasi zawodnicy. W 40. minucie pierwszą bramkę dla GKS-u zdobył Adrian Kopacz. W doliczonym czasie pierwszej połowy okazję miał jeszcze Szczepan, jednak jego strzał obronił Lamlih i nasi zawodnicy schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa rozpoczęła się fantastycznie dla GieKSy, bowiem już w 30. sekundzie nieporozumienie Sikory i Lamliha wykorzystał Szczepan, który przejął piłkę na 30 metrze i umieścił ją w pustej bramce. Gospodarze odpowiedzieli siedem minut później, gdy Zajączkowiskiemu uciekł Cichecki i pewnym strzałem w długi róg pokonał Drazika.

W 67. minucie trzeciego gola dla GKS-u zdobył Kamil Gorzała, który pokonał bramkarza Grunwaldu bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego ustalając tym samym wynik spotkania.

Grunwald Ruda Śląska – GKS 1962 Jastrzębie 1:3 (0:1)

0:1 – Adrian Kopacz (40 min.)
0:2 – Daniel Szczepan (46 min.)
1:2 – Szymon Cichecki (53 min.)
1:3 – Kamil Gorzała (67 min.)

Grunwald Ruda Śląska: Lamlih – Fredyk, Wolek, Sikora, Szczypior, Cichecki, Kowalski (64. Jagodziński), Brzozowski, Cymański (46. Kiepura), Stanisławski, Chwastek.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik – Mazurkiewicz (85. Lorenc), Pacholski, Szymura, Zajączkowski (72. Kulawiak), Kopacz (62. Szczęch), Gorzała, Staniczek, Weis, Szczepan, Jadach (76. Caniboł).