Organizatorzy po roku przerwy powracają do imprezy pn. „Jastrzębskie wypady na dechy”, którą zorganizują w dwóch turnusach – 18-20 grudnia 2015 r. oraz 8-10 stycznia 2016 r.  Ekipa uczestników będzie stacjonować w okolicach Zakopanego, a szusowanie zaplanowano w ośrodkach Kotelnica Białczańska oraz Jasna Chopok.

Organizatorzy zapraszają również do udziału w konkursie:

„Dobrze się bawisz, jeździsz na jednej albo dwóch deskach, uczestniczysz w kuligu, wcinasz oscypki, oglądasz piękne kształty gór i nie tylko?  Jeśli zrobisz pięć interesujących fotek możesz wygrać super nagrody.” – zachęcają organizatorzy.

W konkursie pt. " Zimowe szaleństwo" pula nagród jest naprawdę okazała. Wśród nagród m.in. skok ze spadochronem, profesjonalny pięciodniowy kurs narciarski/snowboardowy, nauka jazdy konnej, weekend dla dwóch osób w górach, sesja w studiu tatuażu i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Zapisy do grudniowo-styczniowych wyjazdów trwają od 9 do 20 listopada w siedzibie Jeździeckiego Klubu Sportowego Equi Verso. Warunkiem bezwzględnym jest zapoznanie się z regulaminem imprezy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły u organizatorów akcji pod numerami telefonów: 694732855 oraz 602784804 oraz na facebooku: facebook.com/equiverso.jastrzebie, a także pod adresem mailowy: wypadyirajdy@gmail.com.