O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała druga odsłona, w której krążek trzykrotnie znalazł drogę do bramki JKH GKS, strzeżonej przez Mate Tomljenovicia.
Po pierwszej tercji zapachniało sensacją, gdy Richard Bordowski w 13. minucie otworzył wynik spotkania. Po przerwie krakowianie ruszyli do odrabiania strat i po strzałach z dystansu Adama Domogały i Macieja Kruczka chorwacki golkiper gości dwukrotnie skapitulował i przynajmniej przy jednym z tych trafień mógł chyba zachować się lepiej. Na szczęście JKH GKS ma w swoich szeregach Laszka Laszkiewicza, który dosłownie pół minuty po golu Kruczka praktycznie w pojedynkę doprowadził do wyrównania. Niestety, w samej końcówce gospodarze odzyskali prowadzenie za sprawą Petera Novajovsky’ego. 

Teraz przed JKH GKS Jastrzębie kolejny domowy mecz. We wtorek, 2 grudnia o 18.00 podopieczni Roberta Kalabera w niezwykle ważnym starciu zmierzą się na Jastorze z TatrySki Podhalem Nowy Targ.

Cracovia Kraków – JKH GKS Jastrzębie 3:2 (0:1, 3:1, 0:0)

0:1 Bordowski – Semrad – Laszkiewicz 12:26
1:1 Domogała – Noworyta – Słaboń 25:50 5/4
2:1 Kruczek – Drzewiecki 32:12
2:2 Laszkiewicz 32:47
3:2 Novajovsky – Domogała – Pasiut 38:31

Cracovia Kraków: Radziszewski – Rompkowski, Grman, Szinagl, Dziubiński, Wróbel – Novajovsky, Noworyta, Urbanowicz, Słaboń, Domogała – Wajda, Kruczek, Drzewiecki, Pasiut, Guzik – Maciejewski, Dąbkowski, Kisielewski, Paczkowski

JKH GKS Jastrzębie: Tomljenović – Szczurek, Górny, Laszkiewicz, Stantien, Bordowski – Bigos, Vrana, Danieluk, Ł. Nalewajka, Kulas – Semrad, Gimiński, Świerski, Petro, Plichta – Pastryk, Dudkiewicz, Matusik, R. Nalewajka, Jaworski