Mieszkańcy wskażą inwestycję do realizacji

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w kolejnym spotkaniu z serii „O mieście bez politykowania”. Spotkanie, podczas którego mieszkańcy poznają inwestycje, które mogą zostać zrealizowane w najbliższych latach odbędzie się 8 lutego o godzinie 17.00 w sali 129A Urzędu Miasta.

Spotkanie będzie miało charakter konsultacyjny, a każdy z obecnych będzie mógł dokonać wyboru najbardziej korzystnej dla miasta inwestycji. Inwestycja wskazywana najczęściej w czasie konsultacji zamieszczonych na platformie konsultacyjnej www.konsultacje.jastrzebie.pl (głosy będzie można oddawać od 8 lutego) oraz podczas spotkania, będzie realizowana w pierwszej kolejności.

 

W naszym mieście jest wiele do zrobienia. Budżet jednak bardzo nas ogranicza, a co za tym idzie stajemy przed problemem wyboru konkretnej inwestycji do realizacji. Tę decyzję chciałabym podjąć wspólnie z Państwem. Zachęcając do współdecydowania o naszym mieście wierzę, że konsultacje te będą cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców, którzy widząc wymierne efekty zaangażowania się w życie miasta, poczują, że ich potrzeby są ważne, a co najważniejsze – że są realizowane. Zapraszam więc do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych i do przedstawienia swojego głosu w dyskusji podczas najbliższego wspólnego spotkania – mówi prezydent miasta Anna Hetman.