Uczniowsko-pedagogiczne potyczki aktorskie na Wiosnę!

Na ten dzień w  naszej szkole czeka się cały rok! Pierwszy Dzień Wiosny to od kilku lat w ZSH nie czas ucieczek ze szkoły w ramach „obchodów” tzw. Dnia Wagarowicza. 21 marca frekwencja jest bliska 100%.

Nauczyciele i uczniowie właśnie wtedy przygotowują dowcipny spektakl, który:

  1. pozwala jednym i drugim świetnie bawić się, tak na próbach, jak i potem w trakcie premiery na tzw. live
  2. pokazuje, zwłaszcza nauczycieli, trochę z innej, bardziej wyluzowanej strony.
DSC_0759

fot. arch. ZSH

Tak było i wczoraj. „Czerwony Kapturek” po śląsku, czyli „Dzioucha w czerowonyj kapucy”, to był absolutny strzał w 10! Sala gimnastyczna na 3 godzinie lekcyjnej pękała w szwach! Po pierwsze, za sprawą rzeczonej prawie stuprocentowej frekwencji uczniów, a po drugie, w związku z salwami śmiechu i braw, co raz wybuchających jako najlepsza nagroda dla aktorów za podjęty trud.

fot. arch ZSH

fot. arch ZSH

Kto nie widział, niech żałuje! A ponieważ wiemy, że czasem inne obowiązki, czy choroba, mogły przeszkodzić niektórym w planach obejrzenia tej zjawiskowej inscenizacji, w zastępstwie polecamy zdjęcia z tego wydarzenia na stronie naszej szkoły i filmik w serwisie FB.

 

 

A. Ślakowski, jeden z krasnoludków