Roztańczone przedszkole

W czwartek 31 marca w Sali kina MOK odbył się po raz 10 Przegląd Przedszkolnych zespołów tanecznych „Roztańczone Przedszkole 2006-2016” organizowany przez Publiczne Przedszkole 26.

W tegorocznej edycji udział wzięło 12 przedszkoli z naszego miasta. Każdy zespół był świetnie przygotowany ,a muzyka którą usłyszeliśmy była różnorodna. Dzieci tańczyły do spokojnej muzyki z Dalekiego Wschodu poprzez disco do muzyki rodem z Dzikiego Zachodu. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy brali udział w naszych przeglądach tanecznych, a szczególnie przedszkolom nr 3 ,7 ,11, 15, 19, 20, 26 które zawsze mogliśmy obejrzeć na scenie. Jak na jubileusz przystało na scenie królował olbrzymi tort, a każde dziecko otrzymało mini torcik. Podczas przeglądu na dzieci czekały niespodzianki w postaci wspólnego tańca „Smoka –rocka” oraz zabawa z clownem. Gościem – niespodzianką był występ grupy „Szok- Art”  .

roztańczone przedszkole

Serdecznie dziękujemy dzieciom za trud włożony w naukę układów tanecznych, a także nauczycielom, którzy nieraz poświęcali swój wolny czas, by przygotować swoją grupę do występu. Podziękowania należą się również rodzicom występujących dzieci, ponieważ niejednokrotnie brali udział w przygotowaniach strojów dla dzieci i pomagali nauczycielom  we wszystkich etapach przygotowania dzieci do występu. Dziękujemy Dyrektorom z występujących przedszkoli, którzy niejednokrotnie inspirowali swoich nauczycieli i pomagali w przygotowaniach do występu. Te minione 10 lat uznajemy jako lata wspaniałych przeżyć, tym bardziej, że w pierwszych przeglądach udział brały przedszkola z całego powiatu i okolic. Mogliśmy zobaczyć małych artystów w przepięknych układach tanecznych , we wspaniałych strojach. Dziś możemy powiedzcie, że odnieśliśmy sukces, ponieważ znaczna część byłych przedszkolaków obecnie zajmuje się nadal tańcem. Warto było.