Masz pytanie, chcesz rozwiać swoje wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji
W trakcie podejmowanych działań często spotykamy się z zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy mają szereg pytań, własnych uwag, spostrzeżeń, na temat zaobserwowanych na terenie miasta nieprawidłowości. Aby ułatwić wszystkim zainteresowanym kontakt ze strażnikiem informujemy, iż do dyspozycji mieszkańców jest dzielnicowy SM, z którym można się skontaktować dzwoniąc pod nr tel. 32 4785290 lub nr alarmowy 986.

Przez całą dobę pod wspomnianym numerem alarmowym dyżur pełni Ośrodek Dyżurny Straży Miejskiej, gdzie można zgłaszać doraźne problemy, wymagające podjęcia natychmiastowej interwencji. Inną formą kontaktu ze strażnikiem jest udanie się w dniach dyżuru do siedziby właściwej Rady Osiedla lub Rady Sołeckiej, gdzie dzielnicowy SM często wspomaga działalność rady. Zapraszamy też do bezpośredniego kontaktu w trakcie pikników plenerowych planowanych w okresie letnim na terenie miasta na których Strażnicy Miejscy organizują swoje stanowisko i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytanie.

Należy pamiętać także o działającym w strukturach Straży Miejskiej Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego, z którego zadaniami można zapoznać się w zakładce „Zarządzanie Kryzysowe”. Numer tel. 32 471 8488.