Wspólna zabawa z okazji Dnia Dziecka

Imprezy, które dzisiaj odbywać się będą w naszym mieście w ramach Dni Jastrzębia-Zdroju, przygotowane zostały z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Nie może być inaczej, bo to właśnie oni 1 czerwca mają swoje święto, czyli Dzień Dziecka.

Na milusińskich czekać będzie szereg niespodzianek, a dyskoteka, pokaz slackline w wykonaniu mistrzów świata, zabawy rekreacyjno – sportowe czy malowanie twarzy to tylko niektóre z nich. Wszystkie dzieci zapraszamy od godz. 15.00 do Parku Zdrojowego. Tutaj przywita się z nimi clown cyrkowy, szczudlarz i wesoły mim. Będzie też przedstawienie i bajka musicalowa.

 

W programie przewidziano również:

 

– godz. 16.00 – czytanie „Lokomotywy”,

– godz. 16.15 – 16.45 – Pinokio – przedstawienie teatralne,

– godz. 16.45 – 17.30 – Fabryka zabawek – bajka musicalowa w wykonaniu Prym Art.,

– godz. 17.30 – 19.00 – Animacje szczudlarzy, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, rozgrywki gier planszowych z Grajcarnią, Bajkowa układanka – puzzle maxi, Mega Jenga – budowy z klocków, bańki mydlane, animacje i zabawy.

 

Na miejsce imprezy można dojechać bezpłatnie specjalnymi Bajkobusami (koszty kursów pokrywa Międzygminny Związek Komunikacyjny, a plan trasy można znaleźć na : tutaj). W każdym z dwóch pojazdów będzie obecny pracownik biblioteki, który zadba o bezpieczeństwo dzieci. Oczywiście będzie on ubrany w odpowiedni, bajkowy strój.