Dzień Dziecka z Pinokiem

Deszczowa i pochmurna aura nie przeszkodziła w kolejnym dniu w ramach tegorocznego święta miasta. Dla najmłodszych jastrzębian w Parku Zdrojowym przygotowano wiele atrakcji.

Imprezy, które odbywały się wczoraj w ramach Dni Miasta Jastrzębie-Zdrój, przygotowane zostały z myślą o najmłodszych mieszkańcach w dniu ich święta.

Na milusińskich czekał szereg niespodzianek m.in. mini-dyskoteka, pokaz slackline w wykonaniu mistrzów świata, zabawy rekreacyjno–sportowe czy malowanie twarzy. Impreza rozpoczęła się od tradycyjnego już czytania „Lokomotywy” Juliana Tuwima w wykonaniu przedstawicieli jastrzębskich mediów oraz pracowników biblioteki.

Dzień Dziecka

fot. M. Gucik

Później na scenie zagościli wyjątkowi aktorzy – pracownicy Urzędu Miasta, MOK-u, MOSiR-u oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej, którzy odegrali przedstawienie teatralne „Pinokio”. Na scenie pojawił się także teatr PrymArt z bajką musicalową, a przez cały czas trwania wydarzenia wśród przybyłych pojawiali się szczudlarze, wesoły mim czy kolorowo przebrani clowni.

 

<<Zobacz galerię zdjęć>>