Przedszkolaki z wizytą w parku leśnych niespodzianek

Z  radosnymi buziami, pełni nadziei na przeżycie wyjątkowego dnia przedszkolaki  z Publicznego Przedszkola nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju wyruszały na wycieczkę (02.06.2016) do „Parku Leśnych Niespodzianek” w Radlinie.

I zaczęło się wszystko bardzo radośnie  (choćby to, że znaleźliśmy się w pięknym lesie) – najpierw od posilenia się bułką i soczkiem, a potem pełni sił ruszyliśmy na poszukiwanie przygód. Było więc skakanie na dmuchanym zamku, malowanie farbami i kredą, spacer po specjalnych trasach z przeszkodami nad ziemią, zjeżdżanie na linie, zawody sportowe, podchody, budowanie szałasu, malowanie twarzy (a wszystko to pod czułym okiem opiekunów) i byłoby więcej, tylko przegonił nas deszcz. Schroniliśmy się przed nim w eleganckiej restauracji, gdzie podano nam na obiad frytki, kotlety z kurczaka i surówkę.

dzieci z przedszkola nr 2

Po zjedzeniu gospodarze miejsca zaprosili nas do różnych zabaw w kole i gdy już nie mieliśmy sił na więcej, wróciliśmy do przedszkola. Deszcz trochę zepsuł nam wyprawę ale i tak zdążyliśmy się nacieszyć miejscem, które nadaje się fantastycznie do zabawy w ładną pogodę.
Anna Trybuchowska, PP2