Uroczyste zakończenie roku akademickiego

Od występu młodych jastrzębian Agnieszki Brzykcy i Piotra Wdowczyka rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2015/2016 Uniwersytetu Trzeciego Wieku.


Słuchacze Uniwersytetu przybyli licznie do Domu Zdrojowego by podsumować mijający 14. już rok akademicki.

 

fot. K. Abrahamczyk

– To ostatni dzień przed wakacjami, podczas których my nie tylko odpoczywamy, ale bierzemy również udział w wielu spotkaniach i  imprezach. Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja, w której uczymy się, realizujemy swoje pasje, a przede wszystkim spotykamy drugiego człowieka. Każdy z tych punktów jest bardzo ważny i jest realizowany tutaj w Jastrzębiu – powiedziała dr Helena Hrapkiewicz, kierownik UTW w UŚ.

Prezydent miasta, Anna Hetman pogratulowała słuchaczom wytrwałości i pasji:

Chciałam Państwu podziękować za aktywność, zaangażowanie i za miłość do naszego miasta. Jesteście Państwo obecni na wielu wydarzeniach miejskich. Dzięki temu pokazujecie , że to miasto Was interesuje.

Na zakończenie uroczystości prezydent miasta poprowadziła rozmowę ze słuchaczami dotyczącą planowanych inwestycji i kierunków rozwoju naszego miasta.

<<Zobacz galerię zdjęć>>