28 Czerwca 2016

Piosenka jest dobra na wszystko

W Centrum Organizacji Kulturalnych Perełka w Gliwicach odbył się Koncert Eliminacyjny do VIII Festiwalu Rytm Gliwice 2016. W imprezie, która miała miejsce 25 czerwca, uczestniczyła mocna reprezentacja „Wiolinek”.

„Wiolinki” wystąpiły w składzie: Wiktoria Budny, Victoria Pustelak, Ania Janulek, Ania Cyrulik, Julia Kwieć, Lidia Czerwińska, Julia Noszczyk, Agnieszka Brzykcy i Piotr Wdowczyk. Pomimo strasznego upału, wszystkie dzieci spisały się rewelacyjnie.

 

Pierwsze miejsce na podium zajęły „Wiolinki” grupa starsza, a na trzeciej lokacie uplasowała się solistka Agnieszka Brzykcy. Piotrkowi tym razem przypadło wyróżnienie, ale w sierpniu będzie miał kolejną szansę, aby pokazać na co go stać.

 

Już teraz mamy powody do radości, bo w finale są nasze dwie solistki i Zespół Wokalny „Wiolinki”. Dodam jeszcze, że Piotrek szybko pożegnał Gliwice i razem z tatą udał się do Rybnika, gdzie na zaproszenie znanego tenora, Mieczysława Błaszczyka, wziął udział w koncercie na „Powitanie Lata”. Serdeczne gratulacje dla uczestników sobotnich zmagań i gorące podziękowania dla rodziców, którzy przywieźli dzieci na Koncert Eliminacyjny. Po tak pracowitym roku szkolnym, na pewno czas zacząć wakacje. Odpoczywajcie bezpiecznie i nie zapominajcie o piosence, która jest dobra na wszystko – podkreśla Henryka Moroń, kierownik zespołu.