Już 8 lipca Fundacja Media 3.0 zaprasza do Rybnika na kolejne bezpłatne spotkanie w ramach cyklu TECH NGO. Tematem najbliższego spotkania z technologiami dla organizacji pozarządowych są „Kampanie społeczne w social media”. Udział jest bezpłatny.

Podczas najbliższego spotkania porozmawiamy m.in. o hasztagach i marketingu viralowym, prześledzimy najlepsze kampanie społeczne w social media. A oprócz teorii będzie też okazja spróbować swoich sił w praktyce i zaplanować kampanię społeczną dla swojej organizacji przy wykorzystaniu niewielkiego budżetu lub takiej, która będzie miała duży zasięg, a nie trzeba będzie wydać na nią ani złotówki – mówi Beata Matuszek z Fundacji Media 3.0.

 

Spotkania w ramach cyklu TECH NGO, czyli ICT dla organizacji pozarządowej odbywają się co miesiąc w Lab-ie 3.0 na rybnickim kampusie akademickim. Ideą cyklu jest usprawnienie pracy organizacji pozarządowych dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Cykl jest organizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 8 lipca o godzinie 17.00 w siedzibie Fundacji Media 3.0 przy ulicy Rudzkiej 13d (kampus akademicki). Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych z Rybnika, Subregionu Zachodniego, jak i całego Śląska. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (link: https://docs.google.com/forms/d/1XZaqolpK6Sj1h1Jg48bdb0-8wnEKk1ADa_JmE41PxOY/viewform?c=0&w=1)

 

Więcej o cyklu na stronie internetowej Fundacji: www.media30.pl

 

Jeśli macie własne propozycje na tematy kolejnych technologicznych spotkań, sugestie można wysyłać mailowo na adres b.matuszek@media30.pl.