Teatralne zderzenie

Sobota upłynęła pod znakiem wystaw i zderzenia odbiorcy ze sztuką delikatną. W Domu Zdrojowym odbyły się dwa wernisaże i spektakle, które dzięki przekazywaniu mocnych emocji przeniosły widza w trochę inny świat.

Wszystko rozpoczęło się od otwarcia wystawy „Złap bakcyla”, a następnie uczestnikom została przedstawiona inna ekspozycja. Autoportret foto-graficzny „Na własne przeciwieństwo” to pokazanie autorów jako osób z emocjami i własnymi rozterkami w świecie. Autorami dzieł byli Robert „Pegaz” Lewandowski i Jacek „Marzan” Wojtczak.

Po części wystawowej odbyły się dwa spektakle, dwa rożne oblicza, niezliczona ilość emocji – tak można ująć to, co zostało przedstawione podczas sobotniego wieczoru na Festiwalu Sztuk .Wszelakich

TEATRALNE ZDERZENIE  (5).TEATRALNE ZDERZENIE  (6)

Spektakl „Salome” w wykonaniu Anny Rakowskiej był niezwykłym doświadczeniem dla wszystkich dorosłych widzów. Pokazywał emocje młodej kobiety targanej uczuciami do mężczyzny i bijącej się w swojej głowie z moralnością.

Później odbył się spektakl „Niedotowane” w wykonywaniu Teatru Mariana Bednarka. Młodzi ludzie, pasja i potrzeby młodości. Trochę dramatu, odrobina humoru i fantastyczna gra aktorska – taki był właśnie ten niezwykły spektakl.

 TEATRALNE ZDERZENIE  (2) TEATRALNE ZDERZENIE  (4) TEATRALNE ZDERZENIE  (1)

fot. Agata Krypczyk