Mistrzowie jesieni

W meczu 16 kolejki III ligi GKS wygrał w Bielsku-Białej z BKS-em 1:0. Zwycięską bramkę dla naszego zespołu zdobył w drugiej połowie Dominik Szczęch.

Pierwsza połowa spotkania z BKS-em była wyrównana, chociaż przewaga była po stronie naszego zespołu. Najlepszą okazję stworzyliśmy sobie w 12. minucie, kiedy sam przed bramkarzem znalazł się Daniel Szczepan, jednak w ostatniej chwili Damian Zdolski zdołał wybić piłkę naszemu napastnikowi.

W drugiej połowie inicjatywa w dalszym ciągu była po stronie naszego zespołu, co udokumentowaliśmy bramką zdobytą w 73. minucie autorstwa Dominika Szczęcha, który strzałem z kilkunastu metrów pokonał Bartosza Poloczka. Gospodarze do końca meczu starali się odwrócić wynik, jednak dobrze się broniliśmy i do ostatniego gwizdka sędziego nie daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwa, dzięki czemu umocniliśmy się na pozycji lidera III ligi.
BKS Stal Bielsko-Biała – GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:0)
0:1 – Dominik Szczęch (73 min.)

BKS Stal Bielsko-Biała: Bartosz Poloczek – Damian Zdolski (79. Radomski), Kacper Prokopów, Ariel Dzionsko, Bartosz Iskrzycki, Seweryn Caputa, Damian Szczęsny, Marcin Czaicki (46. Furczyk), Mariusz Sobala, Krzysztof Chrapek (87. Pryszcz), Artur Pląskowski (66. Blezak).

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Dominik Kulawiak, Kamil Szymura, Kacper Kawula, Dawid Weis, Damian Tront, Adrian Kopacz (69. Farid Ali), Tomasz Musioł, Dominik Szczęch, Kamil Jadach (74. Wojciech Caniboł), Daniel Szczepan (83. Bartosz Szepeta).