Znajdź nas w sieci!

Media społecznościowe z każdym dniem rosną w siłę, dlatego miasto Jastrzębie-Zdrój chcąc być bliżej mieszkańców jest na Facebooku, Instagramie, Twitterze i od niedawna na Snapchacie.

Wychodząc naprzeciw młodym mieszkańcom dołączyliśmy do społeczeństwa Snapchat. Każde wydarzenie w mieście to okazja do wykonania pięknych fotografii i video, które motywują młodzież do udziału w miejskich imprezach. Zachęcamy także młodych do dzielenia się tym, co obecnie robią w mieście i używania miejskich geofiltrów.

snapchat1

@jastrzebiezdroj

Zapraszamy do obserwowania działalności na Twitterze, gdzie znajdziecie codzienną dawkę najświeższych informacji z miasta. Wydarzenia kulturalne, ważne informacje dla mieszkańców i komunikaty dodawane są na bieżąco na nasz profil.

unnamed111 TWITTERJPEG

>>> Obserwuj nas na Twitterze <<<

Chcemy podawać dalej twórczość naszych mieszkańców, ale także dzielić się naszymi fotografiami. W świecie zdjęć i ulotności należy chwytać chwile i wracać do nich wspomnieniami.

instagramINSTAGRAMJPEG

>>> Obserwuj nas na Instagramie <<<

Oczywiście naszym głównym źródłem przekazu jest nadal Facebook. Zapraszamy do dzielenia się naszymi informacjami i aktywności na tym profilu.

F_icon.svgFBJPEG

>>>Polub naszą stronę na Facebooku <<<