Żona do adopcji

Sztuka ponownie zawita do Jastrzębia-Zdroju. Tym razem TEATR OLD TIMERS GARAGE przedstawi spektakl Marka Pitucha pt. „Żona do adopcji” z udziałem Olgi Borys.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom, praca, dom, praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka ośrodka adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

W spektaklu wystąpią: Olga Borys, Marek Pituch i Jakub Wons. Teatr zawita już 8 grudnia o godzinie 18.00 do kina Centrum. Spektakl dla widzów od 16 lat.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie kina, tel. 324717924 wew. 12 oraz na stronie internetowej https://www.kupbilecik.pl/impreza-14867-zona.do.adopcji.jastrzebiezdroj.html