Podziel się tym co masz!

Każdy z nas w swoim domu posiada niepotrzebne przedmioty, które łapią kurz, a tak naprawdę nie zostaną użyte. W świąteczny czas mogą one dać wiele radości potrzebującym, a wszystko za sprawą Zbiórki Fantów w Jastrzębiu-Zdroju.

Podczas Jastrzębskich Targów Różności, które odbędą się 18 grudnia w Jarze Południowym przeprowadzona zostanie wyjątkowa zbiórka fantów, które zostaną sprzedane na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Cała kwota zebrana ze sprzedaży zostanie przekazana na Kacpra i Kamila z przeznaczeniem na ich leczenie.

Chłopcy urodzili się z mózgowym porażeniem dziecięcym i głębokim niedosłuchem. To wcześniaki, u których stwierdzono także anemię i bezdech, a tylko kosztowne leczenie i rehabilitacja może pomóc im prawidłowo się rozwijać.

Jak można pomóc? Wystarczy przynieść na Targi Różności zabawki, książki, biżuterię, puzzle, gry, ozdoby świąteczne i inne przedmioty, które nadają się na sprzedaż. Dostarczyć należy je do odpowiedniego stanowiska. Ta mała pomoc jest wielką cegiełką dla leczenia chłopców.

zbiórka fantów 303x426