Wystawa fotografii Natalii Chmielowiec

Zdjęcia to nie tylko klatki zawierające jedną chwilę. To sztuka, która wzrusza, zachwyca, a czasem zmusza do refleksji. Takie prace zostaną zaprezentowane podczas wyjątkowej wystawy fotografii Natalii Chmielowiec.

Już 1 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju zostanie zaprezentowana wystawa autorstwa Natalii Chmielowiec. To utalentowana jastrzębianka, która na swoim koncie artystycznym ma liczne sesje dla marek (między innymi jednego z największych producentów soków), a także tysiące wyjątkowych fotografii ślubnych. W swoje zdjęcia wkłada wiele serca, by każde było niepowtarzalne i budziło emocje oglądających.

Sama autorka mówi o sobie:

„Jest we mnie zwyczajność i niezwykłość kobiety: żony, matki, artysty – fotografa. Wiecznie zaganiana, trochę roztrzepana, staram się być perfekcyjna we wszystkim, co robię. Doskonale znam się na świecie piękna, chwytanego naprędce, częściej z namysłem, okiem obiektywu, jednocześnie będąc elastyczną, otwartą na sugestie i ciekawe pomysły. Wszystkie „przyciski, światełka i kolorki” aparatu fotograficznego nie są mi obce, mam przy tym świetną orientację przestrzenną. Wszystko co ciekawe, zabawne i piękne dociera do mnie z prędkością światła.”

Prace Natalii oglądać można do 31 grudnia w budynku głównym Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju.

14991030_1578021482223933_1840806261245197642_o

fot. Natalia Chmielowiec