Ostatnie w tym roku rozmowy o mieście

Prezydent miasta Anna Hetman zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w ostatnim w tym roku spotkaniu z cyklu „O mieście bez politykowania”. Odbędzie się ono w poniedziałek, 12 grudnia, o godz. 17.00 w sali 129A jastrzębskiego magistratu.

O potrzebie współpracy z mieszkańcami prezydent miasta mówiła wielokrotnie. Przez ostatnie dwa lata regularnie udowadniała, że ważna jest dla niej opinia jastrzębian. Wielu mieszkańców miasta pyta o możliwość spotkania z panią prezydent i poruszenia w większym gronie nurtujących kwestii. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom zaraz po objęciu funkcji Anna Hetman podjęła decyzję o umożliwieniu mieszkańcom regularnych, comiesięcznych spotkań, w czasie których poruszane będą najistotniejsze dla miasta sprawy. Przez ostatnie dwa lata spotkania odbywały się, z małymi wyjątkami, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

 

W najbliższy poniedziałek, 12 grudnia, prezydent Anna Hetman w przedświątecznej atmosferze podziękuje wszystkim mieszkańcom za dotychczasowy udział w spotkaniach, przedstawi plany na rok 2017 m.in. dotyczące powstania rynku, omówi przygotowany projekt budżetu, a także podsumuje prowadzone w ostatnim czasie konsultacje społeczne dotyczące inwestycji i w związku z tym przedstawi możliwości i plany związane ze stworzeniem w mieście systemu rowerów miejskich.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu, którzy do tej pory korzystali z możliwości bezpośredniej rozmowy, przedstawiali swoje uwagi i pomysły dotyczące naszego miasta. Wasza pomoc i sugestie są niezwykle cenne. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i chętnie wsłucham się w Wasz głos w przyszłości – zapewnia prezydent miasta Anna Hetman.

 

Zachęcamy do śledzenia strony www.jastrzebie.pl, a także profilu na Facebooku, gdzie sukcesywnie pojawiać się będą informacje na temat dat i tematyki kolejnych, przyszłorocznych spotkań.