Znamy laureatów konkursu biblijnego

1 grudnia w Zespole Szkół nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju 31 laureatów szkolnych etapów XXII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych wzięło udział w etapie rejonowym tego konkursu.

Przybyli oni z dwunastu szkół podstawowych z Jastrzębia-Zdroju, Mszany i Połomi. Gości powitał dyrektor szkoły Patryk Mochnacz, natomiast nagrody dla laureatów oraz dyplomy uczestnikom rozdał Dziekan Dekanatu Jastrzębie-Zdrój ks. Marek Zientek.

Laureatami etapu rejonowego XXII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego zostali:

Karolina Ludwiczak z klasy IV Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego, którą do konkursu przygotowała Barbara Nather zajęła III miejsce. Mirosław Błażej uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej nr 19 im. J. Tuwima, przygotowany przez Sylwię Oleksy uplasował się na II miejscu. Natomiast miejsce I zajęła Wioletta Niedziela ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego, przygotowana do konkursu przez Joannę Szewczyk.

konkurs laureaci

To właśnie ta trójka będzie reprezentować nasz rejon na ostatnim już diecezjalnym etapie tego konkursu, który odbędzie się 23 lutego 2017 r. w Katowicach.

Życzymy im wielu sukcesów.

Inf. i zdjęcia nad. Beata Siwiec, doradca metodyczny nauczania religii