Snowboard, narty i …nagrody

Jeśli lubicie zimowe szaleństwo i jazdę po stokach, to w tym sezonie będziecie mieli okazję się prawdziwie wyszaleć. Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso po raz kolejny serwuje serię „Jastrzębskich Wypadów na Dechy”.

Organizatorzy zaplanowali cztery turnusy, na które ruszają zapisy. Nadchodzący sezon zimowy będzie bogatszy o kolejne nowości, bowiem 7 stycznia planowany jest jednodniowy wyjazd na Słowację do ośrodka Jasna Chopok. Tydzień później, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych (od 12 do 15 stycznia) ekipa Equi Verso zaprasza na czterodniową wyprawę. W programie będą trzy stacje narciarskie: Kotelnica Białczańska, Hawrań w Jurgowie i Bachledova Dolina na Słowacji. – Wszystkie te ośrodki są usytuowane od siebie stosunkowo blisko i mają wspólną kartę zjazdową, a przy zakupie grupowym skorzystać można z rabatu, dzięki temu obniżają się koszty szusowania – mówi Tomasz Czarnota, jeden z organizatorów wypraw.

W ostatni weekend ferii, a więc 25 lutego ponownie planowany jest jednodniowy wypad na Chopok, natomiast zakończeniem tegorocznej edycji będzie trzydniowy wyjazd w terminie 3-5 marca. Tym razem miłośnicy szusowania ponownie zawitają do Białki Tatrzańskiej, a na drugi dzień czeka na nich Tatrzańska Łomnica, która dysponuje najdłuższą na Słowacji trasą liczącą 5,5 kilometra. – Jeśli dopisze pogoda, a trasa z samego szczytu będzie otwarta jest spora szansa nacieszyć oko niezwykłymi widokami zjeżdżając czarną, czerwoną i niebieską trasą – zachęca Tomasz Czarnota.

14999995_1532277793453084_5841284870069715161_o

Ostatniego dnia turnusów II i IV planowany będzie również wyjazd do jednego z kompleksów basenów termalnych, warto więc zabrać strój kąpielowy. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Wszyscy uczestnicy Jastrzębskich Wypadów na Dechy 2017 mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym, w którym do wygrania będą ciekawe zestawy nagród. Warto wspomnieć przede wszystkim o nagrodzie głównej, którą w tym sezonie będzie skok ze spadochronem. Prócz tego na uczestników czekać będą atrakcyjne zestawy prezentowe – do upominków przygotowanych przy wsparciu Miasta Jastrzębie-Zdrój dołączone również będą pakiety wejściówek na basen, lodowisko, saunę i fitness ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dodatkowo w pakietach znajdzie się wiele nagród specjalnych takich jak vouchery do restauracji czy fitness klubu, a także specjalna pula w której przygotowano m.in. grę w paintball dla pięciu osób.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy pojechać na jeden lub więcej turnusów, wysłać maksymalnie pięć zdjęć (koniecznie tzw. „selfie”) w temacie : „Jedziemy z tym śniegiem!” i… czekać na finał konkursu, który nastąpi po zakończeniu wypadów.

Kontakt z organizatorami pod numerami telefonów: 694732855 i 602784804 lub poprzez maila: wypadyirajdy@gmail.com.