Prezydent podsumuje dwa lata prezydentury

Prezydent miasta Anna Hetman zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w kolejnych spotkaniach z serii „O mieście bez politykowania”. W poniedziałek i we wtorek, 9 i 10 stycznia, prezydent miasta przedstawi sprawozdanie z realizacji zadań za dwa lata swojej prezydentury.

8 grudnia minęły dwa lata od objęcia przeze mnie prezydentury. To były lata trudne, zważywszy chociażby na fakt rozliczenia podatku od wyrobisk górniczych w kwocie 85 mln zł. Mimo trudności wiele zadań udało się zrealizować, część z nich jest w trakcie realizacji i w planach do zrealizowania w najbliższym czasie. Czuję się zobowiązana zdać Państwu szczegółowe sprawozdanie z realizacji moich działań. Dlatego już dziś zapraszam na dwa otwarte spotkania, które poświęcone będą właśnie temu tematowi – mówi Anna Hetman, prezydent Jastrzębia-Zdroju.

Przewidziano dwa terminy spotkań w tym temacie. Pierwsze odbędzie się w 9 stycznia o godzinie 17.00 w sali 129A Urzędu Miasta, a kolejne 10 stycznia o godzinie 17.00 w Domu Zdrojowym.