Aktorzy Teatru Komedia zagrają w Jastrzębiu

11 marca o godz. 17.00 na scenie kina Centrum pojawią się aktorzy warszawskiego Teatru Komedia, którzy zaprezentują spektakl pt. „Klejnoty“.

To rewelacyjnie zagrana farsa w najlepszym wydaniu. Wszystko to, co decyduje o atrakcyjności tego gatunku skupia się jak w soczewce na scenie Teatru Komedia, podczas nieoczekiwanych i niezwykłych przygód statecznego londyńskiego jubilera Rogera Fogga.

Ten skromny i przyjemny stary kawaler okaże się nieoczekiwanie żonatym uwodzicielem młodych kobiet i żon swoich wspólników, oszustem podszywającym się pod inne osoby, przestępcą i włamywaczem okradającym własny sklep i niepoprawnym kłamcą wymyślającym tak nieprawdopodobne historie, że… wszyscy w nie wierzą. Czy jednak aby na pewno Roger Fogg to ten Roger Fogg, czy jego żona nie ma czasem zupełnie innego męża a kochanka innego kochanka? I czy inspektor prowadzący śledztwo w sprawie włamania do sklepu Fogga jest właściwie idiotą czy geniuszem?  I gdzie są, do diabła, pieniądze z sejfu w sklepie jubilerskim?

Wszystko to dzieje się w jednym niewielkim mieszkaniu, w którym kilka osób jednocześnie snuje swoje przewrotne intrygi, wzajemnie o sobie nic nie wiedząc i nie podejrzewając, że nieuchronna katastrofa zbliża się już wielkimi krokami. Chyba, że Fogg wymyśli jeszcze jedno wspaniałe kłamstwo…

Organizatorzy gwarantują niepohamowany śmiech i zabawę w najlepszej postaci, dobrze zagrane role i piękną scenografię.

inf. Teatr Komedia