Wynajmij lokal za 1 zł

Trwa konkurs pisemnych ofert na najem lokali użytkowych położonych w Jastrzębiu-Zdroju, przeznaczonych na prowadzenie działalności kulturalnej, artystycznej i twórczej pod nazwą „Lokal na kulturę za 1 złoty”.

 

Chcemy promować ludzi z pasją, których w Jastrzębiu-Zdroju jest bardzo wielu, a jednocześnie tworzyć w mieście dobrą atmosferę wokół kultury – podkreśla prezydent miasta Anna Hetman.

Miasto do konkursu przeznaczyło 25 lokali użytkowych, w tym 1 lokal przy ul. Zielonej 16A, 2 lokale przy ul. Sybirków 2, 18 lokali w podziemnych pasażach handlowych „A” oraz 4 lokale w podziemnych pasażach handlowych „B”. Są to lokale o powierzchniach od 8,08 m² do 48,96 m².

Stawka czynszu najmu dla najemców wyłonionych w konkursie wynosi 1,00 zł netto za m² powierzchni użytkowej lokalu miesięcznie. Niezależnie od czynszu przyszli najemcy zobowiązani będą do uiszczania opłat niezależnie od wynajmującego, tj. opłat za media.

Pisemne oferty należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w siedzibie Miejskiego Zarządu Nieruchomości przy ul. 1 Maja 55 w terminie do 23 maja do godziny 11.00

Szczegóły można znaleźć tutaj