Odlotowy konkurs w Jastrzębiu-Zdroju

Lot balonem nad miastem to zdecydowanie ciekawa atrakcja tym bardziej wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia. W ramach Food Festu został zorganizowany konkurs, w którym można wygrać godzinny lot balonem.

W Facebookowym wydarzeniu Food Fest w Jastrzębiu-Zdroju należy odszukać post konkursowy i napisać komentarz do niego, dlaczego to Ty powinieneś polecieć i z lotu ptaka zobaczyć FOOD FEST. Następnie uczestnik musi oznaczyć osoby  z którymi przyjdziesz na FOOD FEST i udostępnić publicznie post wraz z opisem „Lecę do Jastrzębia na Zlot Food Truck’ów”.

Jury wybierze najciekawsze komentarze spośród tych, które zostaną umieszczone do piątku (12.05.2017) do 18:00 i spełniają wszystkie wymagania (ciekawy komentarz z oznaczoną osobą oraz udostępnienie tego posta jako publiczny na swoim profilu.
Ogłoszenie zwycięzców o 20:00 w piątek.

Nagrody:

– voucher na godzinny lot balonem nad miastem podczas FOOD FEST

– 3 vouchery na bezpłatne dania do wykorzystania w dowolnym food truck’u Lot odbędzie się podczas trwania festiwalu (godzina startu zależna od pogody) .

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych zwycięzca odbierze voucher, który będzie mógł wykorzystać w innym terminie.