40. urodziny Nautilusa

Uroczystą Galą Nautilusa w Domu Zdrojowym rozpoczną się obchody jubileuszu Klubu Sportowego Nautilus – jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów w naszym mieście.

Gala, podczas której przedstawiona zostanie bogata historia klubu rozpocznie się w piątek, 19 maja o godz. 18.00. Wydarzenie to będzie wstępem do tego, co dzień później czekać będzie na przybyłych gości.

Od godz. 9.00 na krytej pływalni Laguna przy ul. Warszawskiej odbędą się Zawody w Pływaniu w Płetwach o Puchar 40-lecia Nautilusa, natomiast od 10.00 na terenie kąpieliska Zdrój przy ul. Witczaka rozgrywany będzie Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Nautilusa.

Także tam już o godz. 15.00 rozpocznie się Wielki Piknik Klubu Sportowego Nautilus. W programie organizatorzy zaplanowali m.in. wręczenie nagród dla medalistów zawodów pływackich i plażowych, pokazy finswimmingu, pokazy lotnicze i ratownicze. Nie zabraknie również występów artystycznych, a każdy z przybyłych będzie mógł obejrzeć wystawę prac konkursu plastycznego „Pływanie w płetwach” oraz wystawę historii klubu.


16a5f909

 

 

fot. arch. Piotr Kędzierski