Jubileusz w Parku Zdrojowym.

Dzięki imprezie rodzinnej zorganizowanej 28 maja w Parku Zdrojowym z okazji 65-lecia istnienia Przedszkola Specjalnego w Jastrzębiu-Zdroju, strażnicy miejscy mieli okazję spotkać się w niezobowiązującej formule z mieszkańcami i porozmawiać m.in. na tematy dotyczące ładu i porządku w mieście.

Piknik rodzinny który odbył się w minioną niedzielę w Parku Zdrojowym był kolejną imprezą plenerową, na której stanął charakterystyczny namiot Straży Miejskiej. Osoby które pojawiły się w tym dniu w parku mogły skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Działania te wsparli także strażnicy miejscy, których stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem przez cały czas trwania festynu.

Młodzi mieszkańcy naszego Miasta mogli zasięgnąć informacji na temat bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym jako pieszy a dorośli mieli okazję odświeżyć swoją wiedzę na temat znajomości znaków drogowych  a także rozwiać swoje wątpliwości na temat obowiązujących przepisów dotyczących utrzymania ładu i porządku. Każdy kto pojawił się przy namiocie Straży Miejskiej otrzymał też element odblaskowy. Jak zawsze przy okazji imprez plenerowych dużym zainteresowaniem cieszył się SMokuś, który chętnie bawił się z mieszkańcami i pozował do zdjęć.

Więcej zdjęć w galerii w zakładce „Profilaktyka”.