Dobro, które dajesz zawsze wraca

Każdy z nas boryka się z problemami dnia codziennego i czasem sądzimy, że niektóre z tych problemów nie posiadają dobrego dla nas rozwiązania. Po głębokim oddechu okazuje się, że problem nie jest już problemem a rozwiązanie leżało pod naszymi stopami. Zdarza się jednak tak, że staje na naszej drodze życia potworny stwór – rak.

Prawdziwy przyjaciel – osoba, która nie zna słowa – niemożliwe. Zawsze otwarta na ludzi,   służąca  słowem otuchy, rady i pomocy. Uwielbiana nie tylko przez swoich uczniów, ale i kolegów z pracy.  Kobieta, która zawsze rozpoznawana jest poprzez szczery uśmiech, dobre słowo i chęć pomocy. Pani Beata Szulik- dyplomowany nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 6 w Jastrzębiu – Zdroju  przebywa trudną walkę. Choruje na raka jelita grubego. W ciągu kilku tygodni choroba postępowała błyskawicznie, powodując przerzuty na inne organy. W chwili obecnej potrzebne są pieniądze, dzięki którym Pani Beata będzie mogła leczyć się pod fachową opieką oraz dostanie możliwość zakupienia bardzo drogich i potrzebnych lekarstw, które są w stanie pomóc w walce z rakiem.

„Nasza bliska koleżanka z pracy, ceniony pedagog i wychowawca potrzebuje pomocy. Zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie. Wiem, że my nauczyciele, nasi uczniowie i absolwenci już zaangażowaliśmy się w tę pomoc, za co chciałem jako dyrektor naszej szkoły wszystkim podziękować. Sobieski potrafi się zmobilizować także w takich trudnych chwilach jak ta. Wrażliwość na drugiego człowieka to wartość, którą staramy się wpajać naszym uczniom i jestem pewien, że nie pozostaniemy obojętni.”-  Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu- Zdroju, Jerzy Maduzia.

Drogi mieszkańcu, nie bądź obojętny!

Pragniemy zmobilizować każdego z Państwa do pomocy i przesyłania niezbędnych środków na numery poniższych kont:

15 1050 1403 1000 0091 1976 2541

19 1050 1605 1000 0091 4292 4894

W opisie przelewu: Pomagamy Beacie. Jako odbiorcę należy wskazać Beatę Szulik.