Kolejny koncert muzycznego lata

Już w niedzielę, 30 lipca w Parku Zdrojowym wystąpią artyści w ramach kolejnego koncertu z cyklu „Jastrzębskiego Lata Muzycznego”.Impreza rozpocznie się o godz. 16.30, a wstęp jest bezpłatny.


 

Na scenie pojawią się:

DAREK NOWICKI

Król polskiej biesiady! Ambasador polskiej piosenki najchętniej słuchanej.

Polski piosenkarz, specjalizujący się w muzyce rozrywkowej. Muzyczną karierę rozpoczął w słynnym Teatrze Rozrywki w Chorzowie gdzie wraz
ze szkolnymi kolegami: Ryszardem Riedlem (Dżem) i Mirosławem Bregułą (Universe) wystąpił w wielkim widowisku muzycznym: K. Gartner i E. Brylla „Pozłacany Warkocz”.

Zdobywca wielu nagród i wyróżnień na festiwalach w kraju i za granicą. W jego wykonaniu usłyszymy m. in.: “Beata z Albatrosa”, “Świat nie wierzy łzom”, “Już nie ma dzikich plaż” oraz wiele innych przebojów.

 

ZESPÓŁ EMI BAND ORAZ ANDRZEJ MIŚ

EMI Band to zespół, składający się z doświadczonych instrumentalistów i wokalistów, pochodzących z Rudy Śląskiej. Twórcami i inicjatorami projektu EMI Band są Michał Nieroba i Edward Sikora. Pomimo tego, że grupa na rynku muzycznym istnieje niedługo to już w lutym 2016 roku światło dzienne ujrzał debiutancki krążek EMI Band zatytułowany „Ja poczekam”. Na płycie znajdziemy czternaście autorskich utworów zespołu, m.in.: „Tylko Tobie”, „Takich dwóch”, „Nie mów nigdy żegnaj”, czy robiący furorę utwór tytułowy „Ja poczekam”. Większość z nich to romantyczne piosenki w ciepłej i spokojnej aranżacji, nie zabraknie jednak też utworów szybkich, radosnych i idealnych do tańca. Wszystkie łączy jedno – wpadają w ucho i zapadają w pamięć, już po jednym odsłuchaniu nucimy melodie.

Podczas koncertu zespołowi towarzyszyć będzie Andrzej Miś – popularny prezenter Radia Silesia i wicman, który w śląskich klimatach bawi każdą publiczność.