Akademia brydża

Projekt „Akademia brydża przygotowująca zawodników do rozgrywek ogólnopolskich” skierowany jest dla wszystkich miłośników gry w brydża z miasta i okolic. Składa się na niego cykl 9 spotkań szkoleniowych wraz z miniturniejami, które odbywać się będą w sierpniu i we wrześniu w każdy wtorek o godz. 16.00.

Miejsce spotkań:

– sierpień: PUB „Lider” w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Wielkopolska 44
– wrzesień: Restauracja „Ruptawianka” w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Libowiec 4.

Za cykl szkoleń odpowiedzialni będą członkowie Stowarzyszenia: Beata Madej i Michał Wróbel. Turniej finałowy odbędzie się 30 września.

Projekt współfinansowany jest przez Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Głównym celem projektu „Akademia brydża przygotowująca zawodników do rozgrywek ogólnopolskich” jest upowszechnianie kultury fizycznej i rozwój sportu jakim jest brydż, poprzez zajęcia szkoleniowe i nauczanie technik obsługi nowoczesnego sprzętu, który jest używany na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Projekt uatrakcyjni spędzenie wolnego czasu w mieście, da możliwość kształcenia się chętnym osobom. Każdy uczestnik szkolenia pozna podstawowe jak również zaawansowane elementy gry w brydża sportowego. Końcowym elementem projektu będzie możliwość zweryfikowania nabytych umiejętności i wiedzy sportowej podczas Jastrzębskiego Turnieju Brydża Sportowego Par i porównania się z innymi zawodnikami z pobliskich miejscowości.

Kontakt: Beata Madej, tel. 696 234 572.