Karnety na Jastrzębski Węgiel

W sezonie 2017/2018 z pewnością nie zabraknie wielkich siatkarskich emocji, a kibiców, którzy znów chcą się zachwycać efektowną i skuteczną grą Pomarańczowych, informujemy, że wkrótce ruszy sprzedaż karnetów.

Przed nami sezon, w którym oprócz zmagań w siatkarskiej PlusLidze, Jastrzębski Węgiel ma wielką szansę na powrót do europejskiej elity, czyli Ligi Mistrzów. Aby spełnić ten warunek, musimy okazać się lepsi od przeciwników z Cypru bądź Czarnogóry w dwumeczu rundy wstępnej tych rozgrywek. Potencjalni rywale są w naszym zasięgu, droga do Europy stoi więc dla nas otworem!

Dzięki staraniom zarządu klubu oraz sztabu trenerskiego, udało nam się utrzymać trzon drużyny, a zmiany, które nastąpiły w składzie zespołu można określić mianem „kosmetycznych”. W minionych rozgrywkach nasza drużyna niespodziewanie okazała się rewelacją ligi, sięgając po brązowe medale mistrzostw Polski. Nasz zespół cechowała waleczność, zadziorność, ale i radość oraz polot w grze – mówi Marcin Fejkiel, oficer prasowy Jastrzębskiego Węgla.

W nadchodzących rozgrywkach siatkarze zamierzają ugruntować swoją pozycję w ligowej czołówce i spróbować zaatakować jeszcze wyższe lokaty. Ekipa dowodzona z ławki trenerskiej przez charyzmatycznego trenera Marka Lebedewa z kubańskim przywódcą Salvadorem Hidalgo Olivą na boisku ma ku temu pełne podstawy.

Jeśli znów chcecie zachwycać się efektowną i skuteczną grą Pomarańczowych, zapraszamy do zakupu karnetów na nowy sezon – zachęca Marcin Fejkiel.

 

Ceny stałych wejściówek kształtują się  następująco:

– 250 złotych (karnet Srebrny)

– 300 złotych (karnet Złoty)

– 370 złotych (karnet Premium)

 

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej zarówno w PlusLidze, w Pucharze Polski, jak i Lidze Mistrzów. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off, meczu rundy wstępnej Ligi Mistrzów, a także meczu otwarcia sezonu podczas prezentacji.

Jednocześnie ustalono ceny biletów na poziomie: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 16 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Będzie ona prowadzona wyłącznie w biurze klubu (hala widowisko-sportowa, al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 9.00 do 16.00.

Sprzedaż ogólna karnetów ruszy 23 sierpnia i także będzie prowadzona stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 9.00 do 16.00 w biurze klubu. Dodatkowo, od 23 sierpnia uruchomiona zostanie również sprzedaż karnetów w internecie pod adresem: www.abilet.pl.