Jak to powiedzieć? Česky hezky!

Zapraszamy na warsztaty językowe Jak to powiedzieć? Česky hezky! w ramach polsko-czeskiego projektu TRANSGRANICZNE ZACZYTANIE / ČTENÍ BOŘÍ HRANICE.

To już trzecie spotkanie w ramach projektu. Tym razem wspólnie będziemy uczyć się języka czeskiego. Warsztaty językowe ułatwią wzajemne porozumiewanie się uczestników projektu podczas dalszych działań. Udział w zajęciach pozwoli na opanowanie podstawowych pojęć i zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji. Będzie to również okazja do dobrej zabawy w gronie rówieśników.

W warsztatach będzie uczestniczyła jednocześnie grupa młodzieży z Czech i Polski aby w swobodnej atmosferze poznawać język sąsiada.

Spotkanie odbędzie się 12.10.2017 r. o godz. 14:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Planowane zakończenie warsztatów około  godz. 18:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w wieku 12-18 lat do kontaktu z Miejską Biblioteką Publiczną w Jastrzębiu-Zdroju.

Ilość miejsc jest ograniczona!

e-mail: komunikacja@biblioteka.jastrzebie.pl
tel. 32 473 25 82 lub 32 473 10 77

3w1 (2)

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko i budżetu państwa.
tekst i zdjęcia: MBP Jastrzębie-Zdrój