TAURON świętuje otwarcie punktu obsługi i rozgrzewa

W środę, 6 grudnia, w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się rozgrzewający piknik TAURONA. Impreza organizowana jest z okazji otwarcia nowego punktu obsługi klienta. Motywem przewodnim pikniku będzie gorący temat – ekologiczne sposoby ogrzewania domów i mieszkań oraz mikołajkowe gry i zabawy.

Spotkanie przy stadionie miejskim

Piknik odbędzie się przy stadionie miejskim, przy ul. Harcerskiej. TAURON zaprasza od godz. 11.00 do 17.00. Przygotowano atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Głównym punktem wydarzenia będzie specjalna platforma, na której zaprezentowane zostaną różne sposoby ekologicznego ogrzewania pomieszczeń. Każdy będzie mógł nie tylko zapoznać się z działaniem pieców akumulacyjnych czy pomp ciepła, ale też dowiedzieć się, jak uzyskać z TAURONEM kredyt 0 proc. na zakup kotłów gazowych i nowoczesnych pieców na ekogroszek. Udzielane będą również bezpłatne porady dotyczące montażu konkretnego ogrzewania w domu, czy mieszkaniu.

Uczestnicy imprezy będą też mogli skorzystać z tabletów z kalkulatorem kosztów ogrzewania.

Oprócz tego zaplanowano gry i zabawy z Mikołajem. Będą m.in. zawody w przeciąganie „reniferów”, biegi w workach, tańce do piosenek o tematyce świątecznej. Dzieci będą mogły zrobić świąteczne ozdoby, które prezentowane będą na choince stojącej w nowym punkcie obsługi TAURON w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Nowe biuro obsługi klienta

Nowy punkt obsługi klienta TAURONA w Jastrzębiu-Zdroju otwarty został 4 grudnia. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Handlowym Carrefour przy ul. Podhalańskiej 26. Biuro udostępniane jest klientom z zachowaniem wypracowanych przez TAURON zasad wyposażenia i aranżacji. Przygotowano sześć stanowisk obsługi – w tym jedno przeznaczone dla firm – oraz wygodne miejsce, w którym będzie można np. zapoznać się z materiałami informacyjnymi. Punkt obsługi wyposażony jest w bogaty zestaw informatorów, m.in. o produktach, które obejmują zarówno usługi serwisowe i specjalistyczne.

Placówka TAURONA w Jastrzębiu-Zdroju czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00, a w sobotę i niedzielę od 11.00 do 18.00.

2 Punkt obsługi TAURON w Jastrzebiu Zdroju